Petr H.

Skóre Bezkempu: 80

Hodnotenie od majiteľov:

Počet navštívených pozemkov: 5
Počet požičaných vozidiel: 0



19.10 - 20.10.2025 Karel a Romana říká:

Vše v naprostém pořádku. Vážený host. Snad se u nás opět uvidíme 👏🏻


Tábořiště Roviště
7.6 - 8.6.2026 Petr hovorí:
Kaskádovitý a moc pěkný kousek přírody v blízkosti zatopeného lomu, který je zasazen do lesa nad Vltavou.

Stromy, zpěv ptáků, slunce i stín, posezení, ohniště, kadibudka, rovný kus travnatého pozemku pro parking bez použití vyrovnávacích klínů, není to na úplné samotě, ale za našeho pobytu jsme nikoho nepotkali a nic nás nerušilo.

Příjezdová cesta za sucha je dobrodružná, ale v pohodě i pro dodávku se zadokolkou – za většího deště by to bylo nejspíše s příjezdem horší.

Navigace nás nechala přejet správnou odbočku a navedla nás do lesa o ulici dál, takže až minete po levé straně vetší parkoviště / odpočívadlo s popelnicemi, tak hned za ním první odbočka vlevo nahoru – mezi dvěma červenými sloupky, případně si lépe nastudovat trasu předem. :)

Měli jsme málo času i sil na důkladnější prozkoumání okolí, takže jsme viděli jen samotné tábořiště, opuštěný tábor, zatopené lomy (větší i menší), nějaké to stavení – toho času bez lidí a kus krásné okolní přírody, na kterém jsme si parádně odpočinuli po prohýřené předešlé noci v nedalekých Županovicích. :)

Pokud bude cesta kolem a obsazenost dovolí, rádi k relaxu pozemek znovu využijeme.
Majitelům moc děkujeme a ostatním cestovatelům vřele doporučujeme.
V lese mezi rybníky
31.5 - 1.6.2026 Petr hovorí:
Parádní místo pro milovníky soukromí a relaxu v přírodě.
Vjezdu na pozemek přes zemědělský statek jsem se sice trošku zalekl, ale úplně zbytečně – dále již samá pozitiva. :)

Pozemek je u lesa, samotné posezení a přespání je možné jak ve stínů stromů, tak na přilehlé a pečlivě posekané části louky, kde je umístěna i lavička. Hned na příjezdové cestě naleznete udržovanou Toi Toiku, pod stromy je poté pivní lavice se stolem, ohniště s posezením, nějaké to dřevo, na místě pokrytém kameny je možné parkovat i bez použití vyrovnávacích klínů, poblíž je malý rybníček, přímo pozemkem protéká malý potůček – za naší návštěvy v něm moc vody nebylo, ale pokud bych neměl v autě ledničku, tak na vychlazení plechovky by to asi stačilo. :)
Jinak je na pozemku klid, silnice daleko, auta slyšet nejsou a pobyt byl velmi příjemný a relaxační.
Abych nezapomněl – prakticky celou noc pršelo a s odjezdem z pozemku žádný problém nebyl.

Tipuji cca. 1,5 km / 20 minut pohodové chůze od pozemku je nádraží Bílá Třemešná a hned naproti / přes ulici, je Restaurace u Šmídů s velmi milou a přátelskou obsluhou (zdravíme Monču) a velmi chutnou 12° Krakonoš, případně 11° Bernard pro řidiče. :)

Lesní zvěř jsme nezahlédli, ale jinak malé krávy, velké krávy, malí ptáčci, velcí ptáci... těch je všude kolem dost – kdo by měl zvířeny málo, tak si může zajet do pár minut / km vzdálené ZOO Dvůr Králové nad Labem, my dali přednost údolní vodní nádrži na řece Labi, Les Království – možná nejkrásnější přehrada v České republice, kterou stojí za to vidět na vlastní oči a která je též pouze pár minut jízdy od pozemku.

Za nás tedy paráda a nezbývá, nežli doporučit i ostatním cestovatelům. Majitelům samozřejmě díky za pobyt, náš návrat je jen otázkou času.
Lom Loměnka
3.5 - 4.5.2026 Petr hovorí:
Moc pěkné a odlehlé místo pro milovníky přírody, klidu a soukromí.

Ticho, slunce i stín, skály, tráva, stromy, upravený pozemek, krásný výhled, kolem běhající srnky, ohniště s připraveným dřevem, posezení u ohně + lavice se stolem, spousta rovného místa vás nenutí použít vyrovnávací klíny, kadibudka..., k příjemnému pobytu zkrátka nic nechybí.

Jen malá připomínka pro ty, kteří na těchto krásných místech tráví čas i se svými domácími mazlíčky - není to zase tak rozlehlý pozemek, abyste ho nemohli před odjezdem projít a sesbírat hovínka po vašich psech. Kdo nechce koukat celý pobyt pod nohy a po setměni chodit všude s baterkou, riskuje že do něčeho šlápne a to něco si na botách přinese až do auta - nám se to naštěstí nestalo. :)

Jinak majitelům samozřejmě mnohokrát děkujeme a lom Loměnka k relaxaci vřele doporučujeme.
Tichá Peřej - Pohoda u potoka.
19.10 - 20.10.2025 Petr hovorí:
Pohoda u potoka – přesně tak, jak je psáno. 😊

Pěkné, klidné, udržované, a hlavně dobře přístupné místo, na kterém toho moc nechybí – slunce i stín, posekaná tráva, menší i vzrostlé stromy, les na dohled – spíše na dosah, příjemně šumící říčka Mohelka pro vaše osvěžení či chlazení nápojů, piknik set (lavice / stůl), ohniště s grilem, dostatek prostoru pro vaše aktivity, kadibudka, sprcha, kdo potřebuje – může si přikoupit i elektřinu, nebo dřevo na oheň.

Počasí vás nezastaví, respektive zastavit vás může max. metr sněhu, jinak se rozhodně ničeho bát nemusíte. Na pozemku je zpevněná cesta, takže tady vás traktor z bláta určitě tahat nebude.

U říčky počítejte s vyšší vlhkostí a vyznavači úplné samoty, nechť počítají s přilehlou, ale málo frekventovanou silnicí, na kterou je z pozemku vidět – to je ovšem pouze daň za výbornou přístupnost pozemku i za nepříznivého počasí.

Nám se moc líbilo, věřím, že se bude líbit i vám – majitelům děkujeme!
Máme to kousek, takže pokud nebude zrovna čas na delší cestování, rádi se kdykoli vrátíme.
Na samotě v údolí
19.9 - 20.9.2025 Petr hovorí:
Jedním slovem PARÁDA! :)

Krásné, tiché místo obklopené zelení – oáza klidu pro milovníky soukromí a odpočinku v přírodě.

Přivítáni srnkami, jinak nikde nikdo. Udržovaný kousek přírody, rovný pozemek bez nutnosti používat klíny, ohniště s posezením i dřevem, které nám připravil pan majitel, potok pro osvěžení či případné vychlazení nápojů, kadibudka, branky pro milovníky fotbálku, jediné světlo dopadající v noci na pozemek pochází z hvězd – když člověk ulehne, nepozná rozdíl mezi otevřenýma / zavřenýma očima. 😊 Okolní stromy poskytují dostatek stínu pro ty, kteří se neradi grilují na slunci.

Hned po příjezdu, který byl v našem případě pozdní (za tmy) jsem litoval, že jsem si to nerezervoval na celý víkend. Špatně, spíše vůbec, jsem si nastudoval mapu příjezdu, ale pan majitel nás ochotně navedl telefonicky až na místo – děkujeme!
Příjezdová cesta je trošku off-road, ale zadokolka to i přes mírné podmáčení terénu hravě zvládla – pokud by ovšem přišel nějaký větší, déle trvající déšť, pro klid duše bych to viděl spíše na pohon 4×4.

Celkové velmi pěkné, žádný problém, takže se sem rádi kdykoli vrátíme. Pane majiteli – díky! :)
Cookies. Vy viete, čo máte robiť, aby vám táto lišta neprekážala.
Tieto webové stránky využívajú súbory cookies. Váš súhlas s využívaním všetkých súborov cookies potvrďte tlačidlom "Súhlasím". Ak chcete upraviť nastavenia, kliknite na tlačidlo "Uložiť nastavenia". Viac informácií o využívaní súborov cookies nájdete tu.
Bezkempu využíva 4 druhy kategórií cookies:
1. Technické cookies
Technické cookies na zabezpečenie fungovania webu. Bez nich to jednoducho nejde. Bez nich si neurobíte rezerváciu a teda nikam neutečiete.
2. Analytické cookies
Analytické cookies nám pomáhajú zbierať anonymné informácie o návštevnosti a interakcii s obsahom na webových stránkach, aby sme mohli zlepšovať používateľské prostredie.
3. Personalizované cookies
Personalizované cookies umožňujú webovým stránkam zapamätať si vaše preferencie a poskytovať vám relevantný obsah a ponuky.
4. Reklamné cookies
Reklamné cookies slúžia na sledovanie vašich online aktivít a prispôsobovanie reklám tak, aby boli relevantné a zaujímavé pre vás.