Odkiaľ sa berie hodnotenie pozemku?
Hostia hovoria o pozemku:
29.5 - 31.5.2026 Alena říká:
Pěkné místo, trochu by to chtělo vylepšit vylevku chemické toalety a čerpání vody - přístupnost je trochu krkolomejsi, ale to se asi v budoucnu podaří a stání mezi budovami se zázemím, ale tráva byla posekaná, majitel ochotný, slušný, usměvavý a při odjezdu se ptá, zda bylo všechno v pořádku a co by mohli zlepšit, je vidět, že stále buduje a pracuje, takže není proč kritizovat, je hezké, že se někdo snaží dát dohromady starý kemp, příroda kolem krásná, Karlovy Vary co by kamenem dohodil.
15.5 - 16.5.2026 Matthias říká:
Tichý a zelený kemp. Hygienické zariadenia a likvidácia odpadu majú už svoje roky.
8.5 - 9.5.2026 Hana říká:
Na jedno přespání bez problémů, blízko Karlových Varů, v noci KLID, voda tekla teplá. Byli jsme mimo sezónu, lidí zde moc nebylo. Myslím, že vzhledem ke kapacitě kempu v sezóně nebude "stíhat" zázemí, ale třeba se pletu.
Jinak majitel reaguje pružně👍
Reakcia majiteľa Vážený hoste,
děkujeme, že jste si udělal čas a ohodnotil svůj pobyt (rezervační číslo LM4675) a přidal k němu komentář. Velmi nás těší, že Váš pobyt proběhl bez problémů, že se Vám líbila naše poloha v blízkosti Karlových Varů a klidné prostředí v noci a že voda byla teplá. Jsme také rádi, že jste ocenil vstřícnost majitele.
Vzhledem k Vaší pozitivní zkušenosti nás výsledné hodnocení „C“ poněkud zmátlo. Pokud je toto nižší hodnocení spojeno s Vašimi obavami ohledně kapacity zařízení během hlavní sezóny, rádi bychom Vás uklidnili.
Jsme si plně vědomi nutnosti udržovat komfort a kvalitu, zejména v období špičky. Chceme potvrdit, že neustále pracujeme na rozšiřování a modernizaci našich zařízení, abychom zajistili, že budou schopna pohodlně ubytovat všechny hosty, a to i při plné obsazenosti. Bereme si vaši zpětnou vazbu k srdci a doufáme, že nás v hlavní sezóně znovu navštívíte, abyste se přesvědčili o zlepšeních, která jsme provedli.
S pozdravem,
Tým Kemp Carlsbad
8.5 - 9.5.2026 Miroslav říká:
Je to moje první stanování po 30 letech, tak mě berte s rezervou. Nicméně přijde mi to jako udržovaný čistý velký areál se solidním sociálním zázemím kde mi osobně nic nechybělo. V polovině května je tu jen pár lidí. Trošku překvapení byl chvilkový rachot vedle ze střelnice - člověka to přivedlo na jiné myšlenky. Ale netrvalo to dlouho, munice je asi drahá 🤣
1.5 - 3.5.2026 Tomáš říká:
V kempu se nám moc líbilo. Ideální pro čtyřčlennou rodinu s možností dětského hřiště. Klidné místo dle popisu.